Przyjmujemy zgłoszenia do kolejnej grupy, która będzie przyjęta od 15 czerwca.
Chęć zgłoszenia dziecka przekazują Państwo w formie elektronicznej biuro@jagodkaprzedszkole.pl
lub osobiście w placówce. - (Należy wypełnić oświadczenie).

Informacja dotyczy funkcjonowania placówki w czerwcu
Przedszkole wznawiło działalność od 25 maja. Próbę przywrócenia „normalności” rozpoczynają przedszkola w naszym kraju. Musimy jednak pamiętać, że jest to PRÓBA - żadna placówka nie powraca do normalnego funkcjonowania.
Według wskazań MEN głównym zadaniem przedszkoli będzie zapewnienie opieki nad dziećmi rodziców aktualnie pracujących. Na ten czas w naszej placówce wprowadzone zostaną nowe zasady organizacji pracy oraz wytyczne dotyczące profilaktyki zarażeń COVID-19, do których wszyscy musimy się dostosować. Zmiany w zakresie organizacji pracy placówek będą wprowadzane zgodnie
z wytycznymi rządu związanymi z działaniami mającymi na celu łagodzenie obostrzeń.
Zwracamy Państwa uwagę na zalecenia Ministra Zdrowia – jeśli rodzice nie muszą posyłać dziecka do przedszkola, prosimy tego nie robić.
Chęć zgłoszenia dziecka przekazują Państwo w formie elektronicznej na adres mailowy biuro@jagodkaprzedszkole.pl. Nie telefonicznie, smsowo, czy poprzez facebook.
Zostaną Państwu wysłane dokumenty do wypełnienia i podpisania, które należy odesłać.
Kryteria przyjęcia dziecka
W pierwszej kolejności z przedszkola korzystać mogą dzieci pracowników ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujących zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, dzieci pracowników oświaty, dzieci obojga pracujących rodziców. W przypadku kiedy będzie taka możliwość zostaną również przyjęte dzieci rodziców, którzy nie pracują, a rodzice wyrażą chęć zgłoszenia dziecka.

Szanowni Rodzice,
Niepubliczne Przedszkole „Jagódka” oraz Publiczne Przedszkole „Jagódka ABC” jest przygotowywane na wznowienie działalności od 25 maja 2020 w ograniczonym zakresie. Jednocześnie informuję, że w dalszym ciągu prowadzone będzie zdalne nauczanie. Proszę o wiadomość od Rodziców, którzy nie mogą zapewnić opieki nad dzieckiem w domu (biuro@jagodkaprzedszkole.pl).
Rodziców którzy będą sprawować opiekę w domu również proszę o wiadomość. Informację należy przesłać do 19 maja (wtorek). Przedszkole nie pobiera opłat od Rodziców, którzy nie będą korzystali z usług przedszkola do końca sierpnia 2020 roku.

Jednocześnie informuję, że do godz. 18:00 (19 maja 2020 roku) należy przesłać maila z oświadczeniem podpisanym przez Rodziców.

Chętnym Rodzicom zostanie przesłane oświadczenie do wypełnienia - prosimy o kontakt biuro@jagodkaprzedszkole.pl